Urokliwe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

   
 

Basen pływacki w Morągu - Pływalnia 'Morąska Perła"

Wersja do wydrukuWersja do wydrukuSend by emailSend by email

www.basen-morag.pl

Zapraszamy gości hotelowych do skorzystania  z usług nowo otwartej pływalni w Morągu, która znajduje się w odległości ok. 1,9 km od naszego hotelu.   (tel. do kontaktu z pływalnią 603 440 890)..   

Jest to basen pływacki o wymiarach 25 x 12,5 m. z sześcioma torami, w tym 2 tory  z podnoszonym dnem, basen rekreacyjny o pow. 140 m2 z wydzieloną częścią do nauki pływania i wieloma atrakcjami.

Pływalnia posiada: basen sportowy, basen rekreacyjny z wieloma urządzeniami służącymi relaksowi wodnemu, takimi jak: leżanki z masażem podwodnym, masaże podwodne w ścianach bocznych, bicze wodne, gejzer denny, armatka wodna dla dzieci i kaskada wodna, duże jacuzzi, mini wodospady, zjeżdżalnia i wiele akcesoriów dla gier i zabaw dla całej rodziny. Są  też sauny oraz solarium: 2 kabiny sauny fińskiej M i D (sauna „sucha”), sauna łagodna, łaźnia parowa (sauna „mokra”) z pomieszczeniem na generator pary. W sąsiedztwie saun  znajdują się 4 natryski schładzające, w tym „wiaderko” i bicze wodne, basenik schładzający i generator śniegu oraz solarium „TUBA”.