Urokliwe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

   
 

Sport i rekreacja

www.basen-morag.pl

Zapraszamy gości hotelowych do skorzystania  z usług nowo otwartej pływalni w Morągu, która znajduje się w odległości ok. 1,9 km od naszego hotelu.   (tel. do kontaktu z pływalnią 603 440 890)..   

Jest to basen pływacki o wymiarach 25 x 12,5 m. z sześcioma torami, w tym 2 tory  z podnoszonym dnem, basen rekreacyjny o pow. 140 m2 z wydzieloną częścią do nauki pływania i wieloma atrakcjami.

Towarzystwem dla naszego hotelu jest zabytkowy park leśny o powierzchni  12-stu  hektarów z licznie wydeptanymi ścieżkami przez mieszkańców miasta. Pachnący o poranku żywicą las i spacer umilany śpiewem ptaków nastraja pozytywną energią na cały dzień. Idealne miejsce na spacery , a także marsz ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami do Nordic Walking.

 

 

Towarzystwem  hotelu "Morąg" są  miejskie tereny rekreacyjno – sportowe,   idealne  dla wypoczynku i rekreacji. Przygotowana baza sportowa służy dla  rekreacji gościom indywidalnym, jak również została przystosowana do przyjmowania grup sportowych na zgrupowania treningowe.

Boisko sportowe ma wymiary 101 x 71m.i nawierzchnię trawiastą.  Stadion  może pomieścić ponad  2000 osób, gdyż tyle ma miejsc siedzących. Posiada również bieżnię lekkoatletyczną.