Agencja Trusty – opiekunki osób starszych Warszawa

Agencja Trusty – opiekunki osób starszych Warszawa
Hotelowa kategoria:
Hotelowe info:

Trusty to firma, która swoją działalność opiera na zaufaniu i uczciwości w kwestii świadczonych usług pielęgnacyjnych i opiekuńczych względem starszych osób. Firma działa na terenie Wrocławia i Warszawy, gdzie bierze pod swoją czułą opiekę ludzi starszych, którzy potrzebują wiele miłości i uwagi. Współpraca z rodzinami podopiecznych sprawia, że są oni otoczeni najlepszą możliwą opieką.

Trusty to zespół ludzi z pasją, dla których dobro i bezpieczeństwo osób starszych jest priorytetem. Bogate doświadczenie sprawia, że opieka jest profesjonalna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego. Każdy pracownik jest odpowiednio sprawdzany w kwestii sprawowania przez niego funkcji pielęgnacyjnych i opiekuńczych.

Rodziny mają pewność, że ich bliskimi opiekują się ludzie pełni empatii i zaangażowania. Trusty świadczy usługi zarówno kilka godzin dziennie, jak i całodobowo. Oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb osób starszych, gdyż każda z nich potrzebuje innego rodzaju opieki.

Trusty Jan Nesterowicz

Hotelowy telefon:
570333373
Hotelowa siedziba:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Hotelowy NIP:
8992676608
Hotelowy REGON:
364998539
  • Agencja Trusty – opiekunki osób starszych Warszawa