Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław

Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Fizjoterapia WrocławCentrum Medyczne MF Fizjoterapia to miejsce, gdzie każda osoba traktowana jest z należytym szacunkiem. Dla nas najważniejsze jest Wasze zdrowie. Niezależnie od tego, do którego lekarza się zgłosicie, możecie liczyć na fachową diagnostykę. Tylko ona będzie w stanie sprawić, że zostanie wybrana odpowiednia forma terapii.

Zajmujemy się m.in. świadczeniem usług fizjoterapeutycznych, które skierowane są nie tylko do osób dorosłych, ale również do dzieci. W MF możecie skorzystać również z usług takich gabinetów, jak hepatolog, neurolog, logopeda, ortopedę. Do umówienia się na wizytę zaprasza również ortopeda.

Nie zapominajcie również o tym, że w naszym centrum medycznym przyjmuje także laryngolog. Wiele osób zmaga się z przypadłościami, które wymagają konsultacji z lekarzem tej specjalności. Laryngolog, który przyjmuje w MF Fizjoterapia, zajmuje się osobami dorosłymi, jak również dziećmi. Jeżeli chcecie umówić się do laryngologa na wizytę lub do innego specjalisty, zapraszamy do kontaktu z nami.

MF Fizjoterapia

Hotelowe WWW
Hotelowy telefon
717575923
Hotelowa siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Hotelowy NIP
8851573556
Hotelowy REGON
021176990
  • Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław