hotelmorag.pl Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław

Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław

Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Fizjoterapia WrocławCentrum Medyczne MF Fizjoterapia to miejsce, gdzie każda osoba traktowana jest z należytym szacunkiem. Dla nas najważniejsze jest Wasze zdrowie. Niezależnie od tego, do którego lekarza się zgłosicie, możecie liczyć na fachową diagnostykę. Tylko ona będzie w stanie sprawić, że zostanie wybrana odpowiednia forma terapii.

Zajmujemy się m.in. świadczeniem usług fizjoterapeutycznych, które skierowane są nie tylko do osób dorosłych, ale również do dzieci. W MF możecie skorzystać również z usług takich gabinetów, jak hepatolog, neurolog, logopeda, ortopedę. Do umówienia się na wizytę zaprasza również ortopeda.

Nie zapominajcie również o tym, że w naszym centrum medycznym przyjmuje także laryngolog. Wiele osób zmaga się z przypadłościami, które wymagają konsultacji z lekarzem tej specjalności. Laryngolog, który przyjmuje w MF Fizjoterapia, zajmuje się osobami dorosłymi, jak również dziećmi. Jeżeli chcecie umówić się do laryngologa na wizytę lub do innego specjalisty, zapraszamy do kontaktu z nami.

MF Fizjoterapia

Hotelowe WWW
Hotelowy telefon
717575923
Hotelowa siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Hotelowy NIP
8851573556
Hotelowy REGON
021176990
  • Centrum medyczne MF Fizjoterapia Wrocław