Poradnia psychologiczno-psychiatryczna Proterapeutica Wrocław

Poradnia psychologiczno-psychiatryczna Proterapeutica Wrocław
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Poradnią, która wspiera w rozwiązywaniu problemów i określaniu ich przyczyny jest Proterapeutica. Poradnia działa w podejściu psychodynamicznym, jest zlokalizowana we Wrocławiu, a w ofercie posiada usługi skierowane do każdej grupy wiekowej. W poradni można skorzystać z diagnozy i terapii logopedycznej oraz wsparcia w pokonywaniu trudności w nauce.

Psycholog Wrocław

Psycholog Agnieszka Wieczorek - poradnia Proterapeutica Wrocław

Psychoterapii par, psychoterapii rodzinnej oraz psychoterapii. Wsparcie w trudnych, przełomowych momentach jest niezwykle potrzebne, a bliscy nie zawsze mogą, bądź nie zawsze potrafię wspierać tak, jak należałoby w danym momencie.

Psycholog Wrocław

Psycholog Marta Lang - poradnia Proterapeutica Wrocław

Psycholog, psychiatra, psychoterapeuta i terapeuta to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, który w razie takiej potrzeby pomoże obrać dalsze drogi działania, poprawi jakość i komfort życia oraz funkcjonowania. Dobrze prowadzona terapia pozwala otworzyć się na nowe, zaakceptować siebie, budować lepsze, trwalsze i pełniejsze relacje, a przede wszystkim obrać lepsze drogi postepowania w przyszłości i cieszyć się pełnią życia.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Hotelowe WWW
Hotelowy telefon
663875291
Hotelowa siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Hotelowy NIP
8961399071
Hotelowy REGON
362700702
  • Poradnia psychologiczno-psychiatryczna Proterapeutica Wrocław
  • Poradnia psychologiczno-psychiatryczna Proterapeutica Wrocław