Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje i licytacje samochodowe

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje i licytacje samochodowe
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Poleasingowe.pl to profesjonalna platforma, na które w kilka chwil zakupisz pojazdy, maszyny i urządzenia, które są wystawiane na licytację. Każdy przedmiot, który znalazł się na aukcji, został dokładnie sprawdzony przez rzetelnego rzeczoznawcę, posiada odpowiednią dokumentację i historię użytkowania.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.1

Dzięki temu, klient, ma pewność, że nabyty samochód, ciągnik czy naczepa pochodzą z legalnych źródeł. Obszerny wybór aut, maszyn rolniczych i przemysłowych oraz sprzętu budowlanego. z podziałem na kategorie, pozwala na łatwe i szybkie wyszukiwanie interesujące kontrahenta produktu. Dokładne opisy, zdjęcia i informację, pomogą w pozyskaniu wiedzy na temat każdego przedmiotu aukcji.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.2

Przejrzysta forma serwisu, proste i czytelne zasady, bezpieczeństwo zarówno dla sprzedających, jak i kupujących oraz systematycznie powiększająca się baza produktów, sprawiają, że Poleasingowe.pl, wyrasta na lidera w zakresie aukcji poleasingowych. Miła i pomocna obsługa, funkcjonały design i niebywałe okazje. Sprawdź sam.

Poleasingowe.pl

Hotelowy telefon
801009409
Hotelowa siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Hotelowy NIP
8942976550
Hotelowy REGON
021014968
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje i licytacje samochodowe
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje i licytacje samochodowe