Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi na dowóz

Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi na dowóz
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Restauracja Maiko Sushi we Wrocławiu to miejsce stworzone przez entuzjastów kuchni japońskiej, którzy chcą dzielić się z niepowtarzalnymi azjatyckimi smakami z innymi ludźmi. Swoje dania tworzą wyłącznie z wysokiej jakości składników tj. owoce morza i świeże ryby, które następnie przygotowują według najlepszych japońskich receptur, stosowanych już od wieków.

Sushi na dowóz z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

Menu składa się z wielu pysznych potraw, które przekonają do siebie zarówno osoby niezaznajomione ze smakami Azji, jak i ludzi lubujących się w tego rodzaju kuchni. Popisowym daniem Maiko Sushi jest właśnie sushi, serwowane w różnych wariantach i konfiguracjach smakowych. Oprócz tego w ofercie można znaleźć aromatyczne zupy, sałatki, desery i krewetki w tempurze.

Sushi na dowóz z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

Wszystkie te pełne wyrazistych smaków dania można skosztować w klimatycznym lokalu restauracji lub telefonicznie zamówić do swojego domu lub miejsca pracy. Maiko Sushi oferuje swoim klientom także program lojalnościowy oraz liczne promocje i codzienną okazję w postaci dania dnia.

Hotelowy telefon
722770770
Hotelowa siedziba
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Hotelowy NIP
8952208189
Hotelowy REGON
384040559
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi na dowóz
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi na dowóz