hotelmorag.pl Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna Wrocław
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Pielęgnacja skóry jest kluczowa dla zdrowego wyglądu. Dlatego też dermatologia to dziedzina, którą powinien zainteresować się każdy. Szukając dobrego specjalisty warto trafić do Soft Skin. Ta klinika dermatologii i medycyny estetycznej została założona we Wrocławiu i od początku oferuje swoim klientom szeroki wybór świadczonych tam zabiegów.

Medycyna estetyczna Wrocław fot.1

Kluczowa w działalności kliniki jest przede wszystkim dermatologia. Swoje usługi zapewnia zarówno dorosłym, jak i dzieciom zmagającym się z problemami dermatologicznymi. Oprócz tego oferuje zabiegi medycyny estetycznej, takie jak depilacja laserowa, mezoterapia, peeling medyczny.

Medycyna estetyczna Wrocław fot.2

Wszystkie zabiegi są wykonywane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia ich świetne efekty. Każdy klient kliniki Soft Skin może liczyć na przyjemną obsługę, która zawsze służy pomocą w razie pytań lub wątpliwości. Wszystko oferowane jest w bardzo rozsądnych cenach. Soft Skin to więc najlepsza klinika dermatologii i medycyny estetycznej jaką można znaleźć we Wrocławiu i okolicach.

Soft Skin Dermaclinic

Hotelowy telefon
512822207
Hotelowa siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Hotelowy NIP
7532154115
Hotelowy REGON
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna Wrocław