Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Hotelowa nazwa:
Stokado Sp. z o.o.
Hotelowa kategoria:
Hotelowe info:

Oferowane przez firmę Stokado magazyny samoobsługowe do wynajęcia, czyli popularna na zachodzie usługa „self storage” to skuteczny i ekonomiczny sposób na przechowywanie rzeczy. Jeżeli stare meble nie mieszczą Ci się w komórce lub właśnie założyłeś sklep internetowy i szukasz niedrogiego sposobu by bezpiecznie przechowywać towar, jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.
Czym jest usługa „self storage”? Dla kogo?

Usługa „self storage” (z ang. „samodzielne przechowywanie”) to bardzo popularny na Zachodzie sposób przechowywania rzeczy w wynajętych komórkach i kontenerach. W Polsce usługi tego typu świadczy obecnie firma Stokado – umożliwia ona wynajęcie w ramach niewielkiego miesięcznego abonamentu przestrzeni magazynowej. Obecnie działa na terenie czterech miast: Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy i Legnicy. To oferta kierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Samodzielne wynajęcie dużego magazynu jest kosztowne i skomplikowane- tymczasem firma Stokado umożliwia wynajęcie również niewielkich przestrzeni magazynowych o wielkości od 1 do 25 m2 . Co ważne, usługa jest elastyczna – możesz zawrzeć umowę na dowolny czas. Niektórzy z wynajmujących korzystają z magazynów firmy Stokado przez lata, inni wynajmują je na tydzień, by przechować rzeczy w czasie przeprowadzki.
Niedrogie magazyny samoobsługowe – bezpieczne i wygodne.

Do największych zalet oferty należy bezpieczeństwo i wygoda związana z korzystaniem z magazynów samoobsługowych. Masz do nich dostęp 24 h na dobę – możesz korzystać kiedy chcesz, o każdej porze dnia i nocy, ciesząc się spokojem i prywatnością. Wszystkie komórki i kontenery są nowoczesne, czyste i wygodne. Wynajmując komórkę od prywatnego najemcy wiele osób boi się o bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Tymczasem firma Stokado zapewnia całodobowy monitoring i ochronę. Miesięczny abonament jest niski – rozpoczyna się już od 80 złotych. Wybierasz wielkość pomieszczenia i zawierasz umowę na interesujący Cię czas – gdy umowa dobiegnie końca istnieje możliwość, by ją przedłużyć.

Hotelowe WWW:
Hotelowy telefon:
666030777
Hotelowa siedziba:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Hotelowy NIP:
8992745172
Hotelowy REGON:
022172988