Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj

Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Wyobraź sobie zaciszne miejsce, współgrające z otaczającą go naturą. Piękne górskie widoki, spokój i cisza. Odpoczynek w takim miejscu to relaks dla ciała i duszy. Jeżeli marzysz o ucieczce przed zgiełkiem wielkiego miasta, to stworzyliśmy to miejsce właśnie dla Ciebie. Nasz Hotel Górski Raj znajduje się na samym obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Koninki, opodal Poręby Górnej.

Jesteśmy w rejonie Beskidów, a to daje wiele możliwości na spędzanie wolnego czasu. Od pieszych wycieczek górskich na specjalnie dostosowanych szlakach turystycznych, poprzez wyjazdy rowerowe, a w sezonie zimowych aktywne spędzanie czasu na pobliskich stokach narciarskich. Jeżeli jeszcze nie doświadczyłeś przyjemności z jazdy na nartach czy rowerowych wypraw górskich i nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, to wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom i udostępniamy w naszym hotelu wypożyczalnię sprzętu.

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników z pewnością doradzi Ci odpowiedni sprzęt, abyś czerpał z jego użytkowania tylko przyjemność. Udostępniamy również na użytek naszych gości strefę wellness, w której skład wchodzi siłownia, basen, gabinet masażu i sala kominkowa. Możliwości spędzania czasu jest wiele, ale odpowiednie do tego miejsce jest tylko jedno. Hotel Górski Raj - zapraszamy!

Hotel zajmuje się także organizacją wesel w malowniczej, górskiej scenerii. To niezapomniane przeżycie nie tylko dla młodej pary, ale także dla zaproszonych na weselę gości. Jest także oferta dla firm. Górski Raj to idealne miejsce do urządzania szkoleń i kameralnych imprez firmowych.

Hotelowy telefon
183318011
Hotelowa siedziba
Poręba Wielka 765 / Koninki 34-735 Niedźwiedź
Hotelowy NIP
7371972706
Hotelowy REGON
120274919
  • Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj
  • Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj
  • Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj
  • Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj
  • Wesele w Gorcach w hotelu Górski Raj