hotelmorag.pl Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do budynków hotelowych w Morągu

Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do budynków hotelowych w Morągu

Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do budynków hotelowych w Morągu
Hotelowa kategoria
Hotelowe info

Wiązar Polska to rodzinna firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości wiązarów dachowych. Prefabrykowane elementy są dostarczane i montowane na terenie województwa dolnośląskiego. Dźwigary dachowe są zawsze projektowane w taki sposób by były wytrzymałe na działanie wiatru i czynników zewnętrznych, a równocześnie tak aby rozkład nacisku na poszczególne ściany był równo rozłożony.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary są wytwarzane z tarcicy konstrukcyjnej o innowacyjnej konstrukcji kratowej, która wymaga mniej drewna niż tradycyjna, klasyczna więźba drewniana. Czas powstawania konstrukcji dachowej, to ok. 2 dni, po tym czasie można przystąpić do krycia dachu.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Oferta firmy została stworzona w taki sposób, aby obejmowała zarówno budownictwo mieszkalne, rolnicze, przemysłowe, a także możliwość budowania pięknych, stylowych i wytrzymałych ścian szczytowych. Pomoc i doradztwo w zakresie konstrukcji prowadzą doświadczeni architekci, następnie ma miejsce wycena produktu, a ostatnimi krokami we współpracy są produkcja i montaż.

Wiązar Polska

Hotelowy telefon
578211132
Hotelowa siedziba
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Hotelowy NIP
1230537879
Hotelowy REGON
011059223
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do budynków hotelowych w Morągu
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do budynków hotelowych w Morągu